کتاب صوتی هنر رزم

 ۲۵,۰۰۰ تومان

نویسنده: سون تزو

⏲ زمان محصول: ۹۰ دقیقه

⬇️ مشخصات فایل: MP3 با حجم ۱۰۰ مگابایت

فایل نمونه :

قهرمان جهان خودت شو!

میخوای کار تازه ای پیدا کنی؟ با آدم جدیدی روبرو بشی؟ از شغل الانت خسته شدی یا تو فکر ترفیع مقامت هستی؟ نمی دونی چه جوری باید سرمایه گذاری کنی؟

هرکی هستی و قصد شروع هرکاریو داری، درواقع داری وارد یه میدون جنگ بزرگ می شی. آره درست شنیدی! جنگ! زندگی با کسی تعارف نداره و باید فنون برنده شدن در اونو یاد بگیری. باید بدونی با چه ابزاری باید بجنگی. کِی و با چه نیرویی باید مقابله کنی، چه وقتایی باید جنگ رو به حریف واگذار کرد و کجا نباید امانش داد!

باید یاد بگیری قهرمان جهان خودت بشی!

«سان زو» یه نویسنده چینی قدیمیه که به فنون جنگ و رزم مسلطه. اون هرچی فوت و فن مربوط به جنگ رو که میدونسته توی کتاب معروفش به اسم«هنر رزم» آورده. اگر داری وارد دنیای جدیدی می شی که برات زاویه های کشف نشده داره و نقطه های کور فراوون، باید از راه درستش وارد بشی. این کتاب راه و رسمشو نشونت میده.

اسم ناپلئون یا استالین به گوِشت خورده؟ اونا سیاستمدارایی بودن که با همه اعتماد به نفس و غرورشون، با همه اطمینانی که به نحوه کشورداری و حکومت و جنگ داشتن، از یه کتاب کمک گرفتن. به حق بودن یا ناحق؟ اینو تاریخ قضاوت میکنه. ما فقط میدونیم اونا می خواستن فقط و فقط «برنده» باشن!

«هنر رزم» همون طور که به کار سیاستمدارا میاد، برای تو هم مثل یه نقشه گنج عمل میکنه. اگر دنبال گنج زندگیت هستی، هنر رزمو که یاد بگیری، راهو درست انتخاب میکنی و رسیدن به هدفت، دیگه برات نشدنی نیست.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
کتاب صوتی مدیر خلاق

وقتی سان زو میگه: «کسی که ابتدا وارد جنگ میشه و بعد به دنبال پیروزی می گرده، شکستش حتمیه.»، یعنی باید قبل از شروع مبارزه، میدون جنگو یعنی همون هدفت رو بشناسی و برای برنده بودن برنامه داشته باشی.

و وقتی می گه: «ارتش هایی هستند که نباید با اونها وارد جنگ بشید.»، یعنی نباید بی گدار به آب بزنی. هدفتو بشناس و بعد پا به میدون بذار.

یا حتی وقتی حرف از «جاسوس» به میون میاد، باید بدونی که نیازی به جاسوس تو دنیای واقعی نیست. و این خود تویی که باید دانسته های خودتو به روز نگه داری.

هنر رزم بهت یاد میده که باید هدفت رو به چندین قسمت تقسیم کنی؛ چون همون طور که قدیمیا میگفتن با یه دست نمیشه چندتا هندوونه برداشت.

و فراموش نکنی که :« قلمرویی که یک بار نابود شده باشه، هرگز به روزهای حیات قبلیش برنمیگرده، همون طور که مرده ها نمی تونن هرگز زنده بشن.»

کتاب صوتی «هنر رزم» سیزده قسمت داره. اگر میخوای با دنیای قهرمانای واقعی آشنا بشی، دعوتت میکنیم اونو بشنوی:

قسمت اول: هدف گذاری

قسمت دوم: آغاز نبرد

قسمت سوم: هجوم با استراتژی

قسمت چهارم: وضعیت تاکتیکی

قسمت پنجم: انرژی

قسمت ششم: نقاط قوت و نقاط ضعف

قسمت هفتم: مانور

قسمت هشتم: متغیرها و تاکتیک ها

قسمت نهم: پیشروی ارتش

قسمت دهم: زمین

قسمت یازدهم: وضعیت های نه گانه

قسمت دوازدهم: حمله با آتش

قسمت سیزدهم: استفاده از جاسوسان

 ۲۵,۰۰۰ تومان

نویسنده: سون تزو

⏲ زمان محصول: ۹۰ دقیقه

⬇️ مشخصات فایل: MP3 با حجم ۱۰۰ مگابایت

این مطلب چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید و به این مطلب امتیاز دهید

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
کتاب صوتی چهار رنگ شخصیتی تام شرایتر

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

بازدیدها: 48

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *