1. خانه
  2. >
  3. بلاگ
  4. >
  5. کوین والت سپرده پذیر...

کوین والت سپرده پذیر کلاهبردار!

5/5 - (1 امتیاز)

سایت کوین والت به آدرس الکترونیکی https://coinwallet.biz/  مدعی سرمایه گذاری آنلاین در زمینه ارزهای دیجیتال است. فعالیت این سایت از ابتدای سال 2020 آغاز شده  و ارزهای دیجیتال مورد قبول آن بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، پرفکت مانی و لایت کوین می باشد. در طرح درآمدزایی این سایت حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10 دلار و سود روزانه 3.6 درصد عنوان شده است. سود ادعا شده به صورت روزانه قابل برداشت بوده و تعداد روزهای سرمایه گذاری نامحدود است.

به منظور تشویق عضوگیری، پاداش زیرمجموعه گیری به صورت چندسطحی و با مبلغ 5 درصد تعیین شده است.

کوین والت به منظور جذب سرمایه تبلیغات گسترده ای را در فضای مجازی آغاز نموده و موفق به جذب تعداد زیادی سپرده گذار از شبکه های اجتماعی شده است. سرور این سایت در آمریکای مرکزی قرار داشته و بیشتر بازدیدکنندگان آن از سرورهای خارج از کشور هستند.

با توجه به وعده پرداخت سود به صورت غیرمتعارف 3.6 درصد روزانه، 106 درصد ماهیانه و 134 درصد سالیانه، فقدان شفافیت در خصوص مالکان سایت و نحوه فعالیت آنان و همچنین پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه  کلاهبرداری بودن سایت با استناد به قوانین مصوب مشخص است. لذا به کاربران محترم توصیه می گردد به منظور حفظ سرمایه خود  از سپرده گذاری در این سایت خودداری نمایند.

منبع: ایران هشدار

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *