1. خانه
  2. >
  3. بلاگ
  4. >
  5. در سایت کلاهبرداری سینرژیا...

در سایت کلاهبرداری سینرژیا سرمایه گذاری نکنید

5/5 - (2 امتیاز)
اخیراً شرکتی با نام سینرژیا به آدرس وب سایت xsinergia.com در فضای مجازی اقدام به تبلیغات و جذب سرمایه نموده که بنا بر اطلاعات موجود، دامنه آن در کشور آلمان به ثبت رسیده و توسط دو برادر اسپانیایی اداره می گردد.
شرکت مذکور مدعی است که در امور ساخت و ساز، هتل داری، رزرو هتل، فروشگاه اینترنتی، ساخت کارت های اعتباری، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در حال فعالیت است و در زمینه ارزهای دیجیتال نیز از رباتی به نام اربیتراژ استفاده می کند که این ربات از اختلاف قیمت بین دو صرافی استفاده نموده و از این طریق کسب درآمد می نماید. سود حاصل از این ربات برای مشتریان روزانه 0.5% تا 3% اعلام شده که البته این سود در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه محاسبه نمی شود.
کاربران در سینرژیا 9 طرح سرمایه گذاری پیش رو دارند که این سرمایه گذاری، برداشت ها و واریزهای مرتبط با آن از طریق بیت کوین انجام شده و برداشت وجه از حساب کاربری هفته ای یک بار قابل انجام خواهد بود.
از نکات قابل تأمل در رابطه با فعالیت شرکت آن است که علی رغم ادعای سینرژیا مبتنی بر تأسیس تحت پوشش سرمایه گذاری با بازده بالا(هایپ)، هیچ گونه مستنداتی در خصوص پروژه های در دست اجرای شرکت ارائه نشده است. همچنین در سایت این شرکت تبلیغات گسترده ای در زمینه سرمایه گذاری و پرداخت سودهای کلان(1 تا 3 درصد در مدت زمان یک روز به عبارتی 30 الی 90 درصد در ماه)، صورت گرفته در حالی که این میزان سود با مبالغ متعارف پرداختی در بازار فاصله زیادی دارد.
عدم فعالیت تجاری یا مولد شرکت، عدم وجود طرح منطقی برای سرمایه گذاری، ادعای پرداخت سودهای کلان و غیرمتعارف، جذب اعضاء به صورت هرمی و پرداخت پاداش مبتنی بر کسب تعادل و به صورت باینری، پانزی بودن طرح شرکت مذکور را آشکار می سازد.
منبع : ایران هشدار

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *