1. خانه
  2. >
  3. بلاگ
  4. >
  5. در سایت سالید ترید...

در سایت سالید ترید بانک (Solidtradebank) سرمایه گذاری نکنید!

5/5 - (1 امتیاز)

وب سایت ( سالید ترید بانک ) solidtradebank.com یکی دیگر از کلاهبرداری های جذب سرمایه است که مدعی سرمایه گذاری در بازارهایی همانند نفت و گاز، صنایع سنگین، تولیدات شیمیایی، ساختن بلدوزرها، ماشین ها، جرتثیل و کارخانجات تولید آهن، خرید و فروش املاک، بازارهای بزرگ مالی و… است.
سالید ترید بانک ادعای فعالیت ۵۰ ساله را داراست در حالی که دامنه وب سایت آن در سال ۲۰۱۳ به ثبت رسیده و هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با مالکان حقیقی و مکان ثبت شرکت در آن درج نشده است.
برقراری ارتباط با شرکت برای اعضا و سایرین تنها از طریق ارسال تیکت و پر کردن فرم های مخصوص امکان پذیر بوده و این شرکت فاقد هرگونه نشانی و شماره تماس می باشد.
در طرح درآمدی این شرکت حداقل میزان سرمایه گذاری ۲۵ دلار با پرداخت سود روزانه ۰.۲% تا ۲% تعیین شده و در نقل و انتقالات مالی از رمزارزهایی همانند پرفکت مانی و پییر استفاده می شود. در سایت اصلی شرکت به جزئیات طرح سوددهی اشاره ای نداشته و در مورد زیرمجموعه گیری تنها به ذکر سود ۵% اکتفا شده است که این عدم تشریح شفاف نحوه فعالیت طرح های درآمدزایی و زیرمجموعه گیری شائبه کلاهبرداری بودن آن را قوت می بخشد.

 

منبع : ایران هشدار

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *