1. خانه
  2. >
  3. بلاگ
  4. >
  5. در سایت کلاهبرداری نکس...

در سایت کلاهبرداری نکس ترید باکس (NEXTRADEBOX.COM) سرمایه گذاری نکنید

5/5 - (2 امتیاز)

سایت سرمایه گذاری نکس ترید باکس به آدرس NEXTRADEBOX.COM از  ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۹ با ادعای سرمایه گذاری در بازار ارز، کالا، انرژی، سهام جهانی و رمزارز فعالیت خود را آغاز و اقدام به استفاده از رمزارزهای پرفکت مانی، بیت کوین و لایت کوین نموده است.
در پلن درآمدی ارائه شده در نکس ترید باکس ، مدت زمان سرمایه گذاری از ۹۰ روز تا ۷۲۰ روز با مبلغ ۲۵ دلار تا ۲۰۰۰ دلار تعیین شده است که با توجه به بازه طولانی مدت برای سرمایه گذاری امکان بلوکه شدن سرمایه در این سایت و تصاحب آن توسط سرمایه گذاران مطرح می باشد.
از سوی دیگر در این سایت ادعا شده  برای ۱۰ نفر لیدر برتر با حداقل ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری و گردش مالی بالا برای هر نفر، یک درصد پاداش قرار داده شده و به ازای هر نفر عضوگیری سه درصد کمیسیون پرداخت خواهد شد. با توجه به درصد بالای سود پرداختی و تنوع طرح های سرمایه گذاری که به منظور تهییج سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری است، این طرح در رده طرح های پانزی قرار می گیرد.
اطلاعات موجود در دامنه سایت نشان می دهد که سرور آن در کشور هلند قرار گرفته و بیشترین بازدیدکنندگان آن از کشور برزیل، بنگلادش و ترکیه هستند.
علی رغم فعالیت محدود این سایت کلاهبرداری در ایران قابل ذکر است هرگونه فعالیت در آن جرم بوده و مشمول ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبان اختلاس، ارتشاء و کلاهبرداری است.

منبع: ایران هشدار

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *