بیوگرافی دکتر مجید معین

مجید معین متولد ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۶۳ است. شغل اصلی وی در حال حاضر، نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه ای) است. ایشان در شرکت بادران مشغول به فعالیت هستند و نزدیک به یک میلیون نفر را در زیرمجموعه‌ی خود گردآوری کرده‌اند که این مجموعه در همه‌ی شهرهای ایران مشغول به فعالیت هستند.

مجید معین قریب به ۱۳ سال است که در کنار حرفه‌ی اصلی خود، به تدریس مهارت‌های زندگی و اصول موفقیت نیز مشغول است. او کار کردن را از سن ۱۸ سالگی آغاز کرده و در همان سن، به خواستگاری یک دختر خانم می رود و در دوران آشنایی پس از مدتی این رابطه توسط دختر خانم به پایان می رسد.

این موضوع، برای آقای معین، شوک بزرگی بود و باعث شد که ایشان به مدت ۷ ماه دچار لکنت زبان شوند. این موضوع فشار زیادی به وی وارد کرد و با خود گفت که: «چرا باید آنقدر ضعیف و شکننده باشم که یک رویداد بتواند چنین اثری بر روی من بگذارد».

همین عامل باعث شد که بیشتر بر روی رشد شخصیتی خود کار کند و تصمیم بگیرد که دوره‌های توسعه‌ی فردی را بگذراند. آقای معین توانستم مدرک مهارت‌های زندگی را از انگلستان کسب کند. او مدرک دکترای مدیریت را نیز در کارنامه‌ی خود دارد.

مجید معین : شاید اگر یک‌سری اتفاقات ناخوشایند در مسیر زندگی من قرار نمی‌گرفت، ترغیب نمی‌شدم که این راه را طی کنم و امروز که در خدمت شما هستم به یاد ندارم آخرین باری که حال بدی داشته‌ام، چه زمانی بوده است و شاید چندین سال از آخرین تجربه‌ی این‌چنینی من گذشته است.

مطمئناً هر انسانی حال بد را در زندگی خود تجربه می‌کند، ولی منظور من تداوم این حالت برای ساعت‌ها یا روزهاست؛ مثلاً ممکن است اتفاق بدی بیفتد و به مدت ۳۰ ثانیه اعصاب مرا بهم بریزد ولی مسئله‌ای که اگر ۱۵ یا ۱۶ سال پیش اتفاق می‌افتاد، شاید ماه‌ها مرا به خود مشغول می‌کرد، الان فقط چند ثانیه و یا چند دقیقه ذهنم را درگیر می‌کند.

در تمام این سال‌ها سعی من بر این بوده مطالبی را به عزیزانم بیاموزانم که آنها را در زندگی خود تجربه کرده باشم و چیزی را از حفظ نمی‌گویم تا آن را به دیگران یاد بدهم؛ از ساده‌ترین کلاس‌ها از قبیل ارتباط مؤثر گرفته تا کلاس‌های پیچیده‌تری مانند نظام فکری و باورها و ضمیرناخودآگاه، همیشه تجربیات شخصی خود را در اختیار افراد قرار داده‌ام.

تا به امروز ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار نفر در کلاس‌های من شرکت کرده‌اند و شاید بتوانم بگویم تنها قسمت افتخارآمیز زندگیم این بوده که توانسته‌ام تأثیری هرچند کوچک بر زندگی این افراد داشته باشم و همین مسئله علت حال خوب من است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید و به این مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

بازدیدها: 3367

پست های مرتبط

4 دیدگاه در “بیوگرافی دکتر مجید معین”

 1. Sam

  با توجه به ظر شخصی من
  همچین زندگی نامه خاصی نبوده
  کارنامه پر از موفقیتی هم نیست
  من یک جلسه از سمینار شون بودم چیز خاصی نبود
  نیاز به تلاش بیشتر دارن انشالله در پله های بالاتر

 2. خرسوار

  شناسایی کلاهبردار بزرگ بادران
  ملت خر شما نیستند

  1. سیــد حسینے

   حسادت وحماقت وشخصیت… را از نام (کاربرے،پروفایلے،مجازے)اشخاص میتوان تشخیص داد.
   برایت از یزدان بے نیاز
   دلے عارے ازحَسد
   تفڪراتے عارے حماقت
   وبہترین اصلاحت معنوے واخلاقے راآرزومندم.

 3. فریبا

  عجب زندگی نامه ای :))))))))

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *