1. خانه
  2. >
  3. بلاگ
  4. >
  5. کلاهبرداری پانزی این بار...

کلاهبرداری پانزی این بار با نام پرشین دوج کوین

5/5 - (1 امتیاز)

دوج کوین کلاهبرداری ، سایت پرشین دوج کوین به آدرس persiandogecoin.com از سال گذشته فعالیت خود را در قالب ربات تلگرامی آغاز نموده و ادعای فعالیت در زمینه تریدینگ و استخراج ارز دیجیتال را دارد. در این سایت واحدهای پولی مورد پذیرش دوج کوین، بیت کوین، دلار پرفکت مانی و ریال هستند.
این سایت جهت انجام مبادلات با ریال، کاربران را  بطور کامل احراز هویت می نماید اما در عین حال اطلاعات و رزومه خاصی از شخصی که به عنوان گرداننده طرح معرفی شده در دسترس نیست.

مدت سرمایه گذاری در طرح شرکت ۳۰ روزه و مبلغ سود  ۱۲ درصد تعیین شده که به صورت روزانه قابل برداشت است. اما اصل سرمایه افراد در پایان دوره قابل برداشت می باشد. همچنین به منظور تشویق عضوگیری پاداش معرفی افراد جدید در این طرح به صورت تک سطحی پرداخت شده و کاربر با معرفی فرد جدید، معادل ۴ درصد از سرمایه گذاری وی سود دریافت خواهد کرد.

بررسی اطلاعات دامنه نشان می دهد که این سایت حدود ۱۰ ماه پیش به ثبت رسیده و سرور آن در کشور آلمان قرار دارد. در مورد مالکین سایت اطلاعاتی در دسترس نیست. طبق آمار الکسا و با توجه به ایرانی بودن سایت، تمام بازدیدهای کاربران از داخل کشور انجام گرفته است.

تشویق به عضوگیری و بازگشت اصل سرمایه کاربران در پایان دوره سرمایه گذاری نیز موضوع کلاهبرداری بودن پرشین دوج کوین را مطرح می سازد.

 

منبع : ایران هشدار

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *