1. خانه
  2. >
  3. بلاگ
  4. >
  5. جنسیس ترید فاند ،...

جنسیس ترید فاند ، کلاهبرداری پانزی !

به این مطلب امتیاز دهید

سایت جنسیس ترید فاند به آدرس وب سایت http://genesistrade.fund  بدون ارائه هیچگونه مجوزی با ادعای استفاده از هوش مصنوعی در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال، در حال تبلیغات و جذب سپرده گذار است. این سایت همانند سایر طرح های جذب سرمایه خرید و فروش ارز دیجیتال را بهانه ای برای کلاهبرداری از علاقه مندان به سرمایه گذاری قرار داده است. این بار نیز جنسیس ترید همانند سایر کلاهبرداران جذب سرمایه  با وعده پرداخت سود غیرمتعارف 112 الی 300 درصدی در مدت یک تا هشت هفته کاربرانی را از کشورهای آمریکا، تایوان و بنگلادش جذب کرده است.
تشویق به عضوگیری از دیگر محورهای فعالیت این سایت است که با قرار دادن پاداش معادل 10 درصد به صورت تک سطحی در حال انجام آن است.
پرداخت سود غیرمتعارف، فقدان شفافیت در خصوص سایت و مالکان آن، وجود طرح های درآمدزایی متعدد یعنی حدود 64 طرح برای سرمایه گذاری و با هدف جذب اعضا از سطوح درآمدی مختلف از 1 تا 5000 دلار همگی نشان از عملکرد کلاهبردارانه  شرکت دارد.
با توجه به توضیحات ارائه شده هرگونه فعالیت در سایت جنسیس ترید فاند اعم از سرمایه گذاری، عضوگیری و تبلیغات، فعالیت در شرکت هرمی بوده و جرم محسوب می شود.

 

جنسیس ترید فاند
جنسیس ترید فاند

 

منبع : ایران هشدار

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

معادله ی امنیتی *